Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
SPEGEL, sengustaviansk, antikiserande krön, förgylld, otydlig hallstämpel, ca 64x32 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
498568
2017-11-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner