Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

SPEGEL, sengustaviansk, antikiserande krön, förgylld, otydlig hallstämpel, ca 64x32 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

498568

2017-11-05