Lennart Rhode färglitografi

Lennart Rhode färglitografi
Lennart Rhode färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): "Terassen", signerad och daterad Lennart Rohde 1972, 280/320, färglitografi, ca 27x34,5 cm

498576

2017-11-05