Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AARNO AHTAJA (1898-1978): Landskap, signerad och daterad -45, olja på pannå, ca 16x21 cm
Smärre färgbortfall
498589
2017-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här