Aarno Ahtaja oljemålning

Aarno Ahtaja oljemålning
Aarno Ahtaja oljemålning
Aarno Ahtaja oljemålning
Aarno Ahtaja oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AARNO AHTAJA (1898-1978): Landskap, signerad och daterad -45, olja på pannå, ca 16x21 cm

Smärre färgbortfall

498589

2017-11-08