Stig Åsberg etsning

Stig Åsberg etsning
Stig Åsberg etsning
Stig Åsberg etsning
Stig Åsberg etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG ÅSBERG (1909-1968): Komposition med djur och växter, signerad och daterad Stig Åsberg 1941, etsning, ca 17x24 cm, oramad

Ngt blekt, med dedikation

498595

2017-11-08