Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖKELSEKAR, förgylld brons, Kina, 1800-tal, tripod, dekor av drakar, botten med märke, höjd ca 10 cm
498596
2017-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här