Rökelsekar Kina brons

Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖKELSEKAR, förgylld brons, Kina, 1800-tal, tripod, dekor av drakar, botten med märke, höjd ca 10 cm

498596

2017-11-06