Birger Lundqvist etsning

Birger Lundqvist etsning
Birger Lundqvist etsning
Birger Lundqvist etsning
Birger Lundqvist etsning
Birger Lundqvist etsning
Birger Lundqvist etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BIRGER LUNDQVIST (1910-1952 ): (23) etsningar, stämpelsignerade, varierande mått, 3 ramade, största bladmått 36x26,5 cm

Delvis dubbletter

498609

2017-11-06