Julspecial Jenny Nyström

Julspecial Jenny Nyström
Julspecial Jenny Nyström
Julspecial Jenny Nyström
Julspecial Jenny Nyström
Julspecial Jenny Nyström
Julspecial Jenny Nyström

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1956): Tolvslaget, signerad Jenny Nyström, akvarell, ca 17x27,5 cm

498614

2017-12-13