Klubbat för:
15 500 SEK
18 000 SEK
IB KOFOD-LARSEN, Säffle, sideboard, 1960-tal, palisander, benställning i metall, 3 dörrpar, 81, 240x44 cm
CITES-intyg medföljer
Visst slitage, senare ben
498622
2017-11-06