Ib Kofod Larsen sideboard

Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard
Ib Kofod Larsen sideboard

Klubbat för:

15 500 SEK

18 000 SEK

IB KOFOD-LARSEN, Säffle, sideboard, 1960-tal, palisander, benställning i metall, 3 dörrpar, 81, 240x44 cm

CITES-intyg medföljer

Visst slitage, senare ben

498622

2017-11-06