Helmut Newton Sumo
Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
HELMUT NEWTON (USA 1920-2004) SUMO - Helmut Newton, Bok, utgiven av Taschen, Monte Carlo 1999, signerad Helmut Newton, numrerad 5384 ur upplagan om 10 000 exemplar, 71 x 51,5 cm, kromad benställning designad av Philippe Starck medföljer
Pärm med skador, rostangrepp på benställning
498629
2017-11-12