Helmut Newton Sumo

Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo
Helmut Newton Sumo

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HELMUT NEWTON (USA 1920-2004) SUMO - Helmut Newton, Bok, utgiven av Taschen, Monte Carlo 1999, signerad Helmut Newton, numrerad 5384 ur upplagan om 10 000 exemplar, 71 x 51,5 cm, kromad benställning designad av Philippe Starck medföljer

Pärm med skador, rostangrepp på benställning

498629

2017-11-12