Carl Fredrik Reuterswärd Konkret konst

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): ´´In Between´´, monogramsignerad och numrerad CFR, 12/99, brons, höjd ca 14x16,5 cm

498636

2017-11-30