Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Kirman, ca 521x346 cm

Slitage, ställvist hårdare. kortsida med vardera reva, 6 resp 18 cm. Mindre skador förekommer, fläckar

498661

2017-11-12