Ernfried Wahlqvist Upsala akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Upsala, monogramsignerad EW 65, akvarell, ca 8,5x12,5 cm

498697

2017-11-07