Hans Agne Jakobsson Markaryd
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
HANS AGNE JAKOBSSON, "T472", takarmaturer, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, Markaryd, kupor i klar glasmassa med luftbubblor, etikettmärkta, höjd ca 34 cm
Kuntoraportti
Kuporna med smärre nagg vid mynningen/fästet
498712
Päivämäärä:
2017-11-07