Alvar Aalto spegel

Alvar Aalto spegel
Alvar Aalto spegel

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR AALTO, spegel, 1980-tal, för Artek, björk, stämplad "Artek aalto-design MADE IN FINLAND, 50x120 cm

Bruksslitage

498718

2017-11-07