Magnus Bratt Gustaf III oljemålning

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MAGNUS BRATT (född 1945): Regentporträtt Gustaf III, signerad och daterad a tergo, kopia efter Alexander Roslin, olja på duk, ca 73x59 cm

498720

2017-11-07