Byrå med skrivskiva samt spegel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ / SEKRETÄR, 1950/60-tal, teak, uppfällbar spegel samt skrivskiva, höjd 90, 67x40 cm

Bruksslitage

498758

2017-11-07