Tissot kronograf herrarmbandsur
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
17 000 SEK
TISSOT, armbandsur, 18 k guld, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, urtavlan märkt Galli Zürich, boettnr. 1327740, verknr. 471, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 35 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage. Urtavla med slitage. Defekt armband.
498761
2017-11-07