Tissot kronograf herrarmbandsur

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

17 000 SEK

TISSOT, armbandsur, 18 k guld, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, urtavlan märkt Galli Zürich, boettnr. 1327740, verknr. 471, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 35 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage. Urtavla med slitage. Defekt armband.

498761

2017-11-07