Figuriner Capodimonte

Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte
Figuriner Capodimonte

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, porslin, Capodimonte, Italien, Clowner, signerade, 1980-tal, höjd 12 resp. 25 cm

Båda med mindre skador

498768

2017-11-07