Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOSEF FRANK, matbord, Svenskt Tenn, modellnummer 947, rotfaner, två iläggsskivor, höjd ca 75, 180x110 cm, iläggsskivorna 60x110 vardera, total längd 300 cm
Slitage
498775
2017-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här