Sybord 1800-talets andra hälft
2017-11-07
498776
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SYBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, på pelarfot, låda i sargen, höjd ca 75, 49x38 cm
Torrsprickor, fanérskador, lådbotten med torrspricka, ej tillhörande nyckel medföljer