Lassale herrarmbandsur
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LASSALE, armbandsur, gulddoublé/stål, 1980/90-tal, quartz, datum, boettnr. 5E29-7009, 260013, cal Seiko 5E29, original läderband samt spänne i gulddoublé, diameter 32,3 mm, inkl. originaletui
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage
498782
2017-11-07