Marcus Collin pastell

Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

MARCUS COLLIN (Finland, 1882-1966): Flanörer i Regn, signerad och daterad M Collin -46, pastell, ca 24x31 cm

498783

2017-11-07