Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SALONGSBORD, 1800-tal, senempire, mahogny, på pelarfot, höjd 74, diameter 105 cm, 2 iläggsskivor ofanerade, à 45 cm medföljer, total längd 195 cm
Zustandsbeschreibung
Förstärkt, lagningar, torrsprickor
498799
2017-11-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner