Salongsbord senempire

Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire

Klubbat för:

6 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SALONGSBORD, 1800-tal, senempire, mahogny, på pelarfot, höjd 74, diameter 105 cm, 2 iläggsskivor ofanerade, à 45 cm medföljer, total längd 195 cm

Zustandsbeschreibung

Förstärkt, lagningar, torrsprickor

498799

2017-11-07