Skåp NK

Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talets första hälft, björk, dörrspegel med intarsia, nyckelbussning i mässing, skyltmärkt NK, höjd 140, 83x39 cm, nyckel finns

Ytslitage

498803

2017-11-07