Adriaen van Ostade hans art 2 st oljemålningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ADRIAEN VAN OSTADE, hans art (1800-tal): (2) Scener i värdshusmiljö, olja på pannå, ca 25x18 cm

498818

2017-11-07