Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PEDER MÖNSTED (Danmark, 1859-1941): Dammen ved Strandmöllen, signerad i plåten Peder Mönsted 1900, etsning, bildyta ca 21,5x35 cm
498827
2017-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här