Trågsoffa rokoko

Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TRÅGSOFFA, rokoko, träskuren dekor, sarg med rocailler och voluter mot gallerverk, svängda ben med volutformade avslut, förgylld, höjd 83, 222x72 cm

Slitage, senare tråg, ytskador

498837

2017-11-07