Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
TRÅGSOFFA, rokoko, träskuren dekor, sarg med rocailler och voluter mot gallerverk, svängda ben med volutformade avslut, förgylld, höjd 83, 222x72 cm
Slitage, senare tråg, ytskador
498837
2017-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här