Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
SKRIVBYRÅ, Stockholmsarbete Karl Johan, 1800-talets början, fanerad med mahogny, beslag i mässing, spår av etikett, höjd ca 106, 118x52 cm, nyckel finns
Slitage, skador, lagningar, saknar spegel
498838
2017-11-07