Johannes Gehrtz oljemålning

Johannes Gehrtz oljemålning
Johannes Gehrtz oljemålning
Johannes Gehrtz oljemålning
Johannes Gehrtz oljemålning
Johannes Gehrtz oljemålning
Johannes Gehrtz oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHANNES GEHRTZ (1855-1921): Vikingar, signerad och daterad Joh Gehrtz -94, olja på duk, ca 83x54 cm

Enstaka färgbortfall

498900

2017-11-07