Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOHANNES GEHRTZ (1855-1921): Vikingar, signerad och daterad Joh Gehrtz -94, olja på duk, ca 83x54 cm
Enstaka färgbortfall
498900
2017-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här