Johannes Gehrtz oljemålning
2017-11-07
498900
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JOHANNES GEHRTZ (1855-1921): Vikingar, signerad och daterad Joh Gehrtz -94, olja på duk, ca 83x54 cm
Enstaka färgbortfall