Vicke Lindstrand Orrefors

Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, rökfärgat glas, för Orrefors, oktagonal form, etsad dekor av kvinnofigur, signerad Orrefors L 1437 R A4, höjd ca 19 cm, diameter 19,5 cm

Nagg

498905

2017-11-07