Mona Huss Wallin

Mona Huss Wallin
Mona Huss Wallin

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (f1944), Motiv från Lofoten, signerad M Huss W, 81/325, färglitografi, ca 55x60 cm

498906

2017-11-07