Meissen kopp med

Meissen kopp med
Meissen kopp med
Meissen kopp med
Meissen kopp med
Meissen kopp med
Meissen kopp med
Meissen kopp med
Meissen kopp med
Meissen kopp med
Meissen kopp med
Meissen kopp med
Meissen kopp med
Meissen kopp med
Meissen kopp med
Meissen kopp med
Meissen kopp med

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEISSEN, kopp med fat, vas, 1900-talets början, med blomsterdekor, vasens höjd 17 cm

smärre nagg på vasen

498909

2017-11-07