Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS ESSELIUS (född 1948): "Foxy Lady", Jimi Hendrix, 1967 Gröna Lund Stockholm, pigment print numrerad 4/20, signerad, bildmått 47,5x38 cm
498912
2017-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här