Magnus Dahlbäck oljemålning

Magnus Dahlbäck oljemålning
Magnus Dahlbäck oljemålning
Magnus Dahlbäck oljemålning
Magnus Dahlbäck oljemålning
Magnus Dahlbäck oljemålning
Magnus Dahlbäck oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAGNUS DAHLBÄCK (född 1972): Möte, monogramsignerad MD, olja på duk, ca 106,5x111,5 cm

498937

2017-11-12