Jaeger-LeCoultre Geophysic herrarmbandsur
Klubbat för:
48 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
JAEGER-LECOULTRE, Geophysic "True Second", armbandsur, stål, ca 2016, automatiskt uppdrag, safirglas, datum, refnr. Q8018420, serienr. 3110358, cal 770, originalläderband, originalviklås i stål, diameter 39,6 mm,
inner- och ytterbox, instruktionsbok samt certifikat stämplat okt 2016 medföljer
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre bruksslitage. Del av skyddsplast forfrande på.
498940
2017-11-07