Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 102x126 cm
498949
2017-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här