Skål med lock 18/1900-tal

Skål med lock 18/1900-tal
Skål med lock 18/1900-tal
Skål med lock 18/1900-tal
Skål med lock 18/1900-tal
Skål med lock 18/1900-tal
Skål med lock 18/1900-tal
Skål med lock 18/1900-tal
Skål med lock 18/1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL med lock, 18/1900-tal, möjligen Iran, förtennad koppar, graverad dekor, höjd ca 19 cm

Slitage

498977

2017-11-08