Skål skrin supkoppar silver
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, SKRIN, SUPKOPPAR, 2 st, silver, 18/1900-tal, Sverige och skrinet London, suppkopparns höjd ca 12-13 cm, skålens diameter 18 cm, vikt exkl skrin ca 370 g
Slitage, bucklor, bristningar
498983
2017-11-08