Skål skrin supkoppar silver

Skål skrin supkoppar silver
Skål skrin supkoppar silver
Skål skrin supkoppar silver
Skål skrin supkoppar silver
Skål skrin supkoppar silver
Skål skrin supkoppar silver
Skål skrin supkoppar silver
Skål skrin supkoppar silver
Skål skrin supkoppar silver
Skål skrin supkoppar silver
Skål skrin supkoppar silver
Skål skrin supkoppar silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, SKRIN, SUPKOPPAR, 2 st, silver, 18/1900-tal, Sverige och skrinet London, suppkopparns höjd ca 12-13 cm, skålens diameter 18 cm, vikt exkl skrin ca 370 g

Slitage, bucklor, bristningar

498983

2017-11-08