Lennart Rodhe serigrafi

Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Blommönster, signerad och daterad 1997, provtryck, färgserigrafi, ca 19x14,5 cm

498997

2017-11-08