John Fulleylove akvarell
2017-11-08
498998
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN FULLEYLOVE (1845-1908): Landskap, signerade och daterad 1880, akvarell, ca 24x31 cm