Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOCKBORD, 1700/1800-tal, Jämtland, tredelad benställning med ben och tvärslå, långsidorna med sarg, höjd ca 80, 205x98 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, senare bordsskiva
499004
2017-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här