Ann Wärff skål

Ann Wärff skål
Ann Wärff skål
Ann Wärff skål
Ann Wärff skål
Ann Wärff skål
Ann Wärff skål
Ann Wärff skål
Ann Wärff skål
Ann Wärff skål
Ann Wärff skål
Ann Wärff skål
Ann Wärff skål
Ann Wärff skål
Ann Wärff skål

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANN WÄRFF, "Gudinna-skål", signerad, underfång i blått, brunt och gult, streck- och penseletsning samt sandblästrad dekor av figurer, höjd ca 15, diamter 40,5 cm

I botten rester av lim/komposit.

499021

2017-11-08