Ann Wärff skål
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANN WÄRFF, "Gudinna-skål", signerad, underfång i blått, brunt och gult, streck- och penseletsning samt sandblästrad dekor av figurer, höjd ca 15, diamter 40,5 cm
I botten rester av lim/komposit.
499021
2017-11-08