Carl Höyrup oljemålning

Carl Höyrup oljemålning
Carl Höyrup oljemålning
Carl Höyrup oljemålning
Carl Höyrup oljemålning
Carl Höyrup oljemålning
Carl Höyrup oljemålning
Carl Höyrup oljemålning
Carl Höyrup oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL HÖYRUP (Danmark, 1893-1961): sträckande fåglar, olja på duk, signerad C. Höyrup, 95x135 cm

499022

2017-11-08