Arbetsbänk/ köksö 1900-talets slut

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARBETSBÄNK/ KÖKSÖ, Williams Sonoma, 1994, med klaff, lönn, vitmålat underrede, höjd ca 92, 122x60, klaffen 29 cm

Bruksslitage

499026

2017-11-08