International Watch Co Ingenieur herrarmbandsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IWC, armbandsur, Ingenieur, titan/guld, ca 1987, quartz, safirglas, datum, refnr. 3350, serienr. 234901, cal 2210 (ETA), integrerad originallänk, viklås, diameter 32 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, länk med lagning av ett stift, logga på länk borta

499027

2017-11-08