International Watch Co Ingenieur herrarmbandsur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IWC, armbandsur, Ingenieur, titan/guld, ca 1987, quartz, safirglas, datum, refnr. 3350, serienr. 234901, cal 2210 (ETA), integrerad originallänk, viklås, diameter 32 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, länk med lagning av ett stift, logga på länk borta
499027
2017-11-08