Severin Nilson oljemålning
2017-11-08
499045
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 29x22 cm
Uppfodrad