Glasservis Koskull Kosta

Glasservis Koskull Kosta
Glasservis Koskull Kosta
Glasservis Koskull Kosta
Glasservis Koskull Kosta
Glasservis Koskull Kosta
Glasservis Koskull Kosta
Glasservis Koskull Kosta
Glasservis Koskull Kosta

Klubbat för:

8 000 SEK

6 000 SEK

GLASSERVIS, "Koskull", 45 dlr, Kosta 1977, ovoid kupa och fyrkantig fot, benet fasettslipat, kupan med graverad blomstergirland, signerade Kosta Koskull 1977 Limited Edition 251/975, bestående av: 10 champagneglas (15,5 cm), 12 vitvinsglas (11,5 cm), 11 starkvinsglas (ca 11,5 cm), 12 selterglas (9 cm), väggvitrin medföljer, vitrinens mått höjd ca 77, 70x22 cm

skåpet med glasskador i nedre kant

499055

2017-11-08