Glasservis Koskull Kosta
Klubbat för:
8 000 SEK
6 000 SEK
GLASSERVIS, "Koskull", 45 dlr, Kosta 1977, ovoid kupa och fyrkantig fot, benet fasettslipat, kupan med graverad blomstergirland, signerade Kosta Koskull 1977 Limited Edition 251/975, bestående av: 10 champagneglas (15,5 cm), 12 vitvinsglas (11,5 cm), 11 starkvinsglas (ca 11,5 cm), 12 selterglas (9 cm), väggvitrin medföljer, vitrinens mått höjd ca 77, 70x22 cm
skåpet med glasskador i nedre kant
499055
2017-11-08