Benno Arzt akrylmålning
Closed
2017-11-08
499067
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941), "Fenix", signerad och daterad Benno Arzt 2013, akryl på duk, ca 99x79 cm